Luottamusmiehet

Luottamusmiehet

 

Ulla Sinikka Sihvonen ulla.sinikka.sihvonen(at)jkl.fi                Jyväskylän kaupunki, pääluottamusmies

työaika 4 päivää viikossa, ma-to.

(Ulla Pietiläinen-Söderholm)                                                    varapääluottamusmies

 

Minna Sell minna.sell(at)jkl.fi                                          

                                                                       Konsernihallinto, Kaupunkirakenne,Liikelaitokset

(Tuula Satosaari)                                                                     varaluottamusmies

 

Ulla Pietiläinen-Söderholm ulla.pietilainen-soderholm(at)jkl.fi  Perusturva

(Anne M. Kauppinen)                                                                varaluottamusmies

 

Minna Arola minna.arola(at)jkl.fi                                               Sivistyspalvelut

(Mikko Pajunen)                                                                        varaluottamusmies

 

Sirpa Costiander sirpa.costiander(at)jkl.fi                                 Jyväskylän Vuokra-asunnot Oy

(Sinikka Sahi)                                                                            varaluottamusmies

 

Liisa Ahonen liisa.ahonen(at)jenergia.fi                                    Jyväskylän Energia Oy

 

Anita Rautiainen anita.rautiainen(at)gradia.fi                            Jyväskylän koulutuskuntayhtymä

 

Heljä Kautto helja.kautto(at)jamk.fi                                            Jyväskylän ammattikorkeakoulu Oy

(Anne Rahkonen)                                                                       varaluottamusmies

 

Katja Antikainen katja.antikainen(at)keskisuomi.fi                     Keski-Suomen liitto

(Mari Saalamo)                                                                          varaluottamusmies

 

Hilkka Kallio hilkka.kallio(at)ksshp.fi                                           Keski-Suomen sairaanhoitopiiri, plm

(Eija Hiljanen)                                                                             varapääluottamusmies

 

Matti Varis matti.varis(at)petajavesi.fi                                         Petäjäveden kunta

(Jaana Nevanperä)                                                                     varaluottamusmies

 

Johanna Pällijeff johanna.pallijeff(at)monetra.fi                          Monetra Oy

 

Tiina Pennanen tiina.pennanen(at)jko.fi                                     Jyväskylän kristillinen opisto