Luottamusmiehet

Luottamusmiehet

 

Ulla Sinikka Sihvonen ulla.sinikka.sihvonen(at)jyvaskyla.fi                Jyväskylän kaupunki, pääluottamusmies

työaika 3 päivää viikossa, ti-to.

(Ulla Pietiläinen-Söderholm)                                                    varapääluottamusmies

 

Minna Sell minna.sell(at)jyvaskyla.fi                            Konsernihallinto, Kaupunkirakenne,Liikelaitokset

(Tuula Satosaari)                                                                     varaluottamusmies

 

Ulla Pietiläinen-Söderholm ulla.pietilainen-soderholm(at)jkl.fi  Perusturva

(Anne M. Kauppinen)                                                                varaluottamusmies

 

Minna Arola minna.arola(at)jyvaskyla.fi                                    Sivistyspalvelut

(Eero Simonen)                                                                        varaluottamusmies

 

Sinikka Sahi  sinikka.sahi(at)jkl.fi                                              Jyväskylän Vuokra-asunnot Oy

(Laura Korhonen)                                                                      varaluottamusmies

 

Liisa Ahonen liisa.ahonen(at)jenergia.fi                                   Alva (Jyväskylän Energia Oy)

 

                                                                                                 Jyväskylän koulutuskuntayhtymä

 

Heljä Kautto helja.kautto(at)jamk.fi                                            Jyväskylän ammattikorkeakoulu Oy

(Anne Rahkonen)                                                                       varaluottamusmies

 

Katja Antikainen katja.antikainen(at)keskisuomi.fi                     Keski-Suomen liitto

(Mari Saalamo)                                                                          varaluottamusmies

Eija Hiljanen eija.hiljanen(at)ksshp.fi                                     Keski-Suomen sairaanhoitopiiri, plm

(Nina Pieviläinen)                                                                       varapääluottamusmies

 

Jaana Nevanperä jaana.nevanpera(at)petajavesi.fi                   Petäjäveden kunta                                                             

 

Johanna Pällijeff johanna.pallijeff(at)monetra.fi                          Monetra Oy, tulkkipalvelut

 

Jussi Seppänen jussi.seppanen(at)jko.fi                                    Jyväskylän kristillinen opisto

(Anne-Marie Raatikainen)

 

Marita Joutsen marita.joutsen(at)monetra.fi                                Monetra Keski-Suomi Oy

Merja Lähteinen                                                                           Äänekosken kaupunki

Hannamaija Penttilä                                                                     Pohjoinen koulutuskuntayhtymä (Poke)