Luottamusmiehet

Luottamusmiehet

 

Ulla Sinikka Sihvonen ulla.sinikka.sihvonen(at)jkl.fi                Jyväskylän kaupunki, pääluottamusmies

työaika 4 päivää viikossa, ma-to.

(Ulla Pietiläinen-Söderholm)                                                    varapääluottamusmies

 

Minna Sell minna.sell(at)jkl.fi                            Konsernihallinto, Kaupunkirakenne,Liikelaitokset

(Tuula Satosaari)                                                                     varaluottamusmies

 

Ulla Pietiläinen-Söderholm ulla.pietilainen-soderholm(at)jkl.fi  Perusturva

(Anne M. Kauppinen)                                                                varaluottamusmies

 

Minna Arola minna.arola(at)jkl.fi                                               Sivistyspalvelut

(Eero Simonen)                                                                        varaluottamusmies

 

Sinikka Sahi  sinikka.sahi(at)jkl.fi                                              Jyväskylän Vuokra-asunnot Oy

(Laura Korhonen)                                                                      varaluottamusmies

 

Liisa Ahonen liisa.ahonen(at)jenergia.fi                                    Jyväskylän Energia Oy

 

Anita Rautiainen anita.rautiainen(at)gradia.fi                            Jyväskylän koulutuskuntayhtymä

(Minna Puoliväli)

 

Heljä Kautto helja.kautto(at)jamk.fi                                            Jyväskylän ammattikorkeakoulu Oy

(Anne Rahkonen)                                                                       varaluottamusmies

 

Katja Antikainen katja.antikainen(at)keskisuomi.fi                     Keski-Suomen liitto

(Mari Saalamo)                                                                          varaluottamusmies

Eija Hiljanen eija.hiljanen(at)ksshp.fi                                     Keski-Suomen sairaanhoitopiiri, plm

(Nina Pieviläinen)                                                                       varapääluottamusmies

 

Jaana Nevanperä jaana.nevanpera(at)petajavesi.fi                   Petäjäveden kunta                                                             

 

Johanna Pällijeff johanna.pallijeff(at)monetra.fi                          Monetra Oy, tulkkipalvelut

 

Jussi Seppänen jussi.seppanen(at)jko.fi                                    Jyväskylän kristillinen opisto

(Anne-Marie Raatikainen)